Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brankovice: Bučovice 2:3

6. 4. 2016

BRANKOVICE – BUČOVICE 2:3

 

Sestava: Posolda – Šlampa D., Židlík T., Židlík V., Šlampa J. – Kremr, Kohoutek, Vrána, Nedoma – Diviš, Horák

 

Střídali: Šujan, Janalík, Cibulka

Branky: 10. minuta Diviš

32. minuta Židlík V.

55. minuta Horák

 

 

Horší vstup do jarní části sezony (domácí remíza s Letonicemi) jsme chtěli napravit na hřišti Brankovic. Naši hráči podali koncentrovanější výkon a v utkání, za silného větru, šli po každé do vedení. Bohužel, se nám ani jednou nepodařilo odskočit do většího brankového rozdílu a to i přesto, že jsme po většinu zápasu byli lepším týmem se spoustou vyložených gólových příležitostí, které ale naši hráči dokázali trestuhodně zahodit. Naštěstí se domácímu týmu již do třetice nepodařilo vyrovnat. Doufejme, že potvrdíme tyto tři body v příštím utkání na domácím hřišti, kdy budeme hostit Letovice. Další zisk tří bodů by znamenal nejen větší psychickou vzpruhu pro hráče, ale snad i výraznější posun v tabulce.

 

                                                                                          Autor: Jan Kohoutek