Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost: Bučovice – Tišnov 3:3 (2:3)

19. 8. 2016

Bučovice – Tišnov  3:3 (2:3)

Pro následující sezonu doznal tým dorostu určitých změn, zejména v hráčském kádru. Tým opustilo po ukončení dorosteneckého věku pět hráčů, a jelikož nebylo možné doplnit kádr z našich žáků, došlo po určitých jednáních ke sloučení s týmem Letonic, navíc náš tým posílili ještě tři hráči ze Ždánic.

Takto sestavený tým nastoupil ke svému prvnímu mistrovskému utkání na domácím hřišti proti Tišnovu. Bohužel se nám nepodařilo sehrát žádný přípravný zápas což se projevilo v úvodu utkání. Hostující tým byl v útoku velmi nebezpečný a celkem po zásluze šel do tříbrankového vedení. Naši hráči si sice dokázali vypracovat několik brankových příležitostí, ovšem bez kýženého efektu. To se podařilo až ke konci poločasu, kdy se dvěma slepenými góly podařilo snížit na rozdíl branky. Druhý poločas, kdy už soupeř hrál v deseti, se už odehrál zcela v naší režii. Trvalému tlaku chyběly jen góly. Soupeř se zatáhl na svou polovinu a naší hráči se s urputnou obranou nedokázali vyrovnat. Vytoužený vyrovnávací gól padl z pokutového kopu v 90.min. 

Sestava:  Mihalík – Moleš, Kohoutek, Židlík, Otřel – Vrána, Almáš, Bárek J,Bikár – Diviš, Bárek D.

Střídali: Kalousek, Janalík, Šujan

Branky: 39.min Diviš, 40.min Almáš, 90.min Bikár