Jdi na obsah Jdi na menu
 


I na počtvrté se nám nepodařilo porazit Milešovice

26. 5. 2016

Již počtvrté se utkali mladší žáci s týmem Milešovic, Vzájemný bodový rozdíl obou týmů byl pouhých 5 bodů. V případě vítězství se mohli kluci dotáhnout a zabojovat o  vítězství v okresním přeboru.

 

Milešovice : FCB 1:1 

Branka : Vinklár Šimon

 

Sestava: Svoboda, Buchta, Tesáček M, Tesáček F, Tesáček T, Vrábel D, Novák M, Hronec M, Zbytek T, Doupovec A, Jelinek T, Vinklár Š, Muller M,Cenek J.

 

Trenéři: Kachlík M, Nový M

 

Komentář k utkání: " V utkání s prvním týmem okresního přeboru jsme měli jasný cíl  a to bylo vítězství. Soupeře jsme od prvních minut přehrávali a vytvářeli si šance, bohužel se nám nepodařila proměnit ani jedná. Domácí se ujali vedení, po zahraném rohu a skrumáží před naší brankou. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat krásnou střelou Šimona Vinklára. 

V druhém poločase jsme byli na půlce soupeře, ale náznaky šancí pochytal skvěle chytající domáci brankář. Krásnou střelou vyslal Matěj Muller, bohužel pouze do břevna. V závěru utkání naší branku ohrozily dvě střely, které skončily na tyči.

Zápas se nám nepodařilo dotáhnout do vítězného konce, a tak je potřeba pogratulovat soupeři k předčasnému vítězství v okresním přeboru mladších žáků. Celý tym předvedl nadprůměrný výkon, takže všichni členové týmu zaslouží velkou pochvalu. Děkujeme také rodičům za povzbudivé a slušné fandění."