Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žácí: FCB - Šaratice 8:1 /3:0/

31. 8. 2015

 

1. kolo mladší žáci okresní soutěž 30. 8. 2015 10:00 hřiště v hájecké ulici

FCB - Šaratice 8:1 /3:0/

Branky: T. Jelínek 3x, A. Doupovec 2x, A. Paulín, F. Tesáček, J. Grusmann

 

Do utkání nastoupili tito hráči:

Svoboda P., Vrábel D., Tesáček Tad., Zbytek T., Cenek J., Buchta L., Valíček D., Tesáček M., Jelínek T., Paulín D., Tesáček F.,  Doupovec A., Grusmann. Tesáček Petr.

 

Trenérské složení : Kachlík M., Nový M

 

Naši žáci vstoupili do utkání velmi dobře, když hned v 5. minutě vedli 1: 0. Většinu zápasu jsme měli míč na svých kopačkách. K bráně soupeře jsme se dostávali po stranách,díky rychlým záložníkům.  V utkáni došlo i k nezdraru obrany to včasnými výběhy zlikvidoval skvěle chytající Svoboda. 

V druhém poločase jsme svého soupeře ve všech herních činnostech přehrávali a ukořistili první výhru v poměru 8:1. Jedinnou kaňkou na zápase je zranění hráče Šaratic. Musela přijet i záchranná služba. Přejeme brzké uzdravení.

 

Trenér Kachlík Marek k zápasu: " Jsem velice rád, že kluci předvedli v zápase to co se učíme na trénincích. Je to především hra po zemi s minimální počtem dotyků. Hráče chválím za nasazení a za přístup k zápasu. Byl to první zápas a nás čeká ještě spoustu práce, abychom některé nedostatky zlepšily a byli zápas od zápasu herně vyspělejší"

 

Další utkání žáci odehrají v nědeli 6. 9. 2015 od 14 :00 v Kučerově.