Branky: Mikulášek Vladimír 3x, Handlíř Michal, Kachlík Tomáš – Kůřil Zdeněk
Ž.K.: 0 – 58‘ Straka, 61‘ Rehák, 80‘ Hakala
rozhodčí: Vařacha – Nikolai, Marek

FC Bučovice: Hanák – Kachlík M., Hanoudek, Mikulášek, Brožina (70‘ Bil) – Handlíř, Kachlík T., Štrubík, Nový (75‘ Němec) – Kudýn /80´Koudelka/, Bodeček

Připraveni na střídání: Koudelka, Němec, Bil  Omluven: Chalabala  Zraněn:Šprta

Sokol Lanžhot: Nešpor Z. – Žaloudek, Hakala, Nešpor J., Matuškovič – Straka (58‘ Kůřil), Polášek (67‘ Hrnčíř), Rehák (78‘ Tomek), Bartoš – Rampáček, Janulík

Komentář k utkání: Mužstvo si šlo pro vítězství od první minuty. V úvodu utkání jsme dokázali dát rychlé dvě branky. Pak nám mužstvo hostů dokazovalo že fotbal hrát umí, ale to netrvalo dlouho. S aktivním nástupem do druhé půle jsme vsítili třetí branku. Předváděli jsme pohledný, kombinační fotbal, který se musel divákům líbit.                         l.k.

Komentář trenéra mužstva Lanžhot:

Jak se bojuje o vedoucí příčky nám názorně ukázali hráči Bučovic. Zápas odehráli v maximálním nasazením s bojovností o každý míč a nám tyto atributy převážnou část utkání chyběli. Skóre jsme alespoň korigovali až v samotném závěru, kdy domácí už v nasazení trochu polevili.
Z pěti branek jsme čtyřikrát inkasovali ze standartních situací(!!!) a zaslouženě odjeli z Bučovic s debaklem.  Převzato z w.w.w.lanžhot

Jak šly minuty:   2´ Nový střílí vedle branky, 4´první střela hostů Hanák chytá, 7´Štrublík přihrává pěkný míč ,,českou uličkou“ Bodečkovi ale ten míč nepřebírá, 8´Kudýn centruje míč  břevno, brankář tečuje a máme roh, 11´trestný kop od půlky hřiště rozehrává Kachlík M. centruje na Kachlíka T. a ten hlavou do protipohybu brankáře dává branku, vedeme 1:0 , 18´ Bodeček přihrává Novému, ten si míč pokopává ve vápně a je faulován, je nařízen pokutový kop, ten zahrává Mikulášek a vedeme 2:0, 21´šance hostů Hanák chytá, 29´  branková příležitost hostů, útočník jde sám na Hanáka, ten včas vybíhá a míč chytá, 35´ Kachlík M. fauluje, hosté rozehrávají trestný kop, vedle, 37´ trestný kop rozehrává Mikulášek, odražený míč se dostává k Handlířovi a ten nezakončuje, 38´střela hostů, vedle, 39´43´Bodeček střílí, nad. Končí první poločas.

53´Brožina přihrává Kachlíkovi T., ten dává diagonálně mezi obránce a Handlíř zvyšuje na 3:0, 58´ŽK hosté za faul na Handlíře, rozehrává Štrublík na zadní tyč Kachlík T. hlavou, doráží Mikulášek a je to 4:0, 63´ roh rozehrává Bodeček na Mikuláška a ten dává svoji třetí branku v zápase hattrick, 65´kopeme další roh ,Nový špatně zakončuje, 70´ Bil střídá Brožinu, 79´šance hostů, Hanák vyráže na roh, 81´naše šance 2x nastřelujeme brankáře, 84´hosté snižují na 5:1, 86´střela hostů od půlky Hanák chytá, 88´Kachlík T. střílí vedle. Konec zápasu                                    l.k.