Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slovácká tvrdost sesadila fotbalisty Bučovice z vedení v I. A třídě

18. 9. 2013

Slovácká tvrdost sesadila fotbalisty Bučovice z vedení v I. A třídě

 

Ilustrační foto: Křenovice - Bučovice.

Ilustrační foto: Křenovice - Bučovice. Autor: DENÍK/Zdeněk Vlach

včera 17:34

Vyškovsko – Na Slovácku se nikdo nemazlí ani s fotbalem. Mužstva z těchto končin většinou praktikují jednoduchý a bojovný fotbal, s patřičnou dávkou říznosti. O tom se tentokrát přesvědčili hráči Bučovic.

 
 
 

Jejich technický fotbal se neprosadil v Dubňanech, a tak museli své první místo přenechat soutěži. Ve stejné soutěži bylo ostře sledované i prestižní derby ve Slavkově, v němž domácí pro změnu školili Dražovice v efektivitě hry. Vzestup formy pod novým trenérem Lysákem potvrdily Šaratice.

I. A TŘÍDA

Dubňany – Bučovice 3:0

Poločas: 1:0. Branky: Herzán, Mráz, Sviták. Bučovice: Hanák – Kudyn (59. Nový), Mikulášek (37. M. Kachlík), Hanousek, Chalabala  – Brožina, Štrublík, Handlíř (84. Koudelka) – Bil, Bodeček (84. Vrábel).

Možná klíčový moment celého zápasu přišel už ve 14. minutě. Likvidační zákrok domácího stopera na Handlíře byl ohodnocen pouze žlutou kartou. „Domácí hráli důrazně a kolikrát až za hranicí regulérnosti. Rozhodčí připustil tuto hru a červenou kartu dal až v 72. minutě v prakticky rozhodnutém zápase. Nám tento zápas nevyšel, nemohli jsme se vyrovnat s tvrdou hrou soupeře a vůbec jsme se nedostávali do kombinace," konstatoval trenér Bučovic Ladislav Kachlík. Zaskočení hosté pak rychle dvakrát inkasovali. Ve 24. minutě po ztrátě míče uprostřed hřiště a rychlém brejku a o pět minut později dorážkou po trestném kopu.

převzato z vyškovského deníku